BAW SIĘ Z VIVA HOME!

Z VIVA HOME! malowanie mebli I dodatków jest łatwe i przyjemne. Coś, co kiedyś wydawało się trudne i mozolne teraz jest zabawą. Szybkie schnięcie, łagodny zapach, mocne krycie, brak konieczności szlifowania sprawiają, że malowanie mebli stało się dostępne dla każdego.

JEDNA DO WSZYSTKIEGO

Farbami VIVA HOME! pomalujesz praktycznie wszystko: drewno, płyty MDF, metal, terakotę, cegłę, beton itp. Nie musisz już szukać różnych farb do różnych powierzchni. Dzięki temu nadasz wspaniałe kolory swoim meblom i dostosujesz do nich różne dodatki: półki, doniczki, wazony, ramki, czy np. drzwi. Teraz jesteś w stanie kilkoma pociągnięciami pędzla zmienić je w prawdziwe ozdoby, które będą cieszyć oko Twoje i Twoich bliskich.

VIVA HOME! TO NIE TYLKO FARBA

Nasz dom, to miejsce gdzie spotykamy się z rodziną i znajomymi, gdzie odpoczywamy, gdzie czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Spraw, aby to miejsce stało się jeszcze piękniejsze i aby każdy czuł się tu, jak w najlepszym miejscu na ziemi. Teraz, dzięki VIVA HOME! to łatwe.

METAMORFOZA, JAK ZA DOTKNIĘCIEM RÓŻDŻKI

Dzięki unikalnym właściwościom VIVA HOME! możesz pomalować każdy mebel w mgnieniu oka. Farbą maluje się naprawdę szybko, a po pracy narzędzia myje się bezproblemowo czystą wodą. To sprawia, że możesz poczuć się prawdziwą czarodziejką

PRZEKSZTAŁCAJ STARE W NOWE

Teraz możesz swoje stare meble przekształcić w piękne i modne kolorowe artefakty które zwrócą uwagę wszystkich gości.

GARŚĆ DANYCH TECHNICZNYCH

Liczba kolorów: 20
Powierzchnie nadające się do pomalowania:
drewno, metal, płyta MDF, cegła, beton, ceramika, kamień, powierzchnie lakierowane itp.
Pojemności: 250 ml, 750 ml
Kolory niedostępne w opakowaniach 750ml:
DZIKIE RÓŻE, SOCZYSTY ARBUZ, ŚLIWKOWE POWIDŁA, BEZTROSKI BŁĘKIT, SZAFIROWE OCZKO, NOCNE NIEBO, SUSZONE ZIOŁA, MORSKIE FALE, DOMOWA LEMONIADA, GRAM W ZIELONE
Mycie narzędzi: woda
Zapach: delikatny, niedrażniący
Wydajność: 12 m2 / 1 L
Liczba warstw: 2 lub 3, w zależności od podłoża
Czym malować:
wałek welurowy lub pędzel do farb wodnych (syntetyczny)
Przechowywanie: w temperaturze od +10o C do + 30o C
Rodzaj żywic: wysokogatunkowe żywice akrylowe

Back to Top